LKS ORZEŁ WYSOCKO WIELKIE - strona oficjalna

Strona klubowa
Herb

  • Ave Orzeł!
  •        

Buttony

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 221, wczoraj: 251
ogółem: 457 871

statystyki szczegółowe

Klasyfikacja strzelców

14- Kaliński Nikodem (Iskra)

12- Gaszczyński Piotr (Orzeł)

9Kaleta Paweł (Korona), Bonysiak Rafał (Orzeł) 

8- Ostrowski Patryk (Wicher)

7- Grajaszek Sebastian (Huragan),  Mąkosza Michał (Liskowiak), Zajc Miłosz (Sparta), Brajer     Adrian (Wicher)

5- Janusz Mikołaj (Iskra), Piosik Arkadiusz (Wtórkowianka), Kłysz Damian (Sparta),                        Kaźmierczak Szymon (Orzeł), Klepanda Michał (Korona)

4- Kardas Damian (Orzeł)

    Lange Marcin (Sparta),  

    Kołodziejczak Tomasz (KS Kamień)

    Chabierski Przemysław (Korona)

    Kobza Maciej (Wtórkowianka)

    Tylczyński Tobiasz (Liskowiak)

    Jen Patryk (Iskra)

3- Domasik Rafał (Orzeł) 

    Olejnik Kacper,  Rauk Miłosz  (Iskra), 

    Kuffel Bartłomiej (Korona), 

    Jasiński Tomasz, Krektun Vitalii (Wtórkowianka), 

     Filipak Tomasz, Roszyk Łukasz, Grzelak Tomasz (Liskowiak), 

    Nowicki Dominik (Dragon), 

    Nolbert Bartłomiej (KS Kamień)

    Kierzkowski Dariusz, Michalak Daniel,  Latański Krystian, Wasiak Julian, Smółka Przemysław,      (Huragan)

    Maćczak Bartłomiej, Szymański Mikołaj (Wicher)

2- Glapiak Arkadiusz, Rauk Łukasz (Iskra), 

    Banasiak Karol, Bluz Waldemar, Mielcarek Dawid (Wtórkowianka),

    Urbaniak Jakub (Orzeł), 

    Nowicki Eryk (Huragan),

    Krzywda Mateusz (Korona), 

    Czyż Sebastian, Pilarczyk Piotr, Jagielski Jakub (KS Kamień), 

    Wawroski Michał, Rudowicz Mariusz, Korpik Marcin (Sparta), 

     Antczak Marcin, Krysiak Robert (Panda)

     Bekalarek Kamil, Michnik Patryk, Grygielski Bartosz (Liskowiak),  

     Przybylski Jakub (Wicher)

1-  Korczyński Eliasz, Kraszkiewicz Jakub, Jaworski Andrzej Wasik Karol, Błaszczyk Mateusz (Wicher),

Cofalski Dominik, Kwiatkowski Marcin, Michalak Krzysztof (Huragan),

Derbich Sławomir, Pilarczyk Michał, Kwaśniewski Adam (KS Kamień), 

Gaszczyński Tobiasz, Szymczak Mateusz, Kończak Sebastian,Gmerek Rafał, Sobczak Krystian, Różalski Mateusz (Wtórkowianka),

Ratajczyk Bartłomiej, Patrzykąt Przemysław, Stencel Kamil, Fic Dawid, Borkowski Dawid, Borowski Marcin, Szmaja Dominik. Kopeć Tomasz, Kasprzak Mateusz, Kujawa Kacper, Grala Adrian, Lewandowski Damian (Dragon),

Michalak Patryk (Iskra),

Matyjasik Konrad, Hurny Łukasz, Pytel Łukasz, Pietrzak Przemysław (Orzeł),

Kojda Krzysztof,  Kowalczykiewicz Jakub, Chruściński Mateusz, Mlącki Dawid, Pokojowczyk Kacper, Kupczyk Przemysław, Machanek (Sparta)

Klepanda Bartłomiej, Buś Mateusz, Małecki Piotr, Jurga Szymon, Małecki Krystian, Tomalak Rafał (Korona), 

Kubyszek Kamil,  Gierosz Paweł, Ratajczyk Bartłomiej, Pleśnierowicz Roman (Liskowiak)

Rosiak Mariusz, Małecki Mateusz, Kałużny Mateusz, Szymczak Daniel (Panda),

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Kalendarium

18

01-2019

piątek

19

01-2019

sobota

20

01-2019

niedziela

21

01-2019

pon.

22

01-2019

wtorek

23

01-2019

środa

24

01-2019

czwartek

Najnowsza galeria

Mecz w Kaliszu
Ładowanie...

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. brokulbartek 6
2. boolec 4
3. Pitek16 3
4. ftb2user_1504109823. 0