statystyki szczegółowe

Aktualności

LKS ORZEŁ Wysocko Wielkie - Błękitni Chruszczyny 17-2 !!

• autor: OrzelWysockoWielkie, 2011-11-27 21:37

Dziś na hali w Gorzycach Wielkich odbyła się pierwsza kolejka Powiatowej Ligi Halowej, nasi zawodnicy rozgromili drużynę z Chruszczyn 17-2 (9-0)

Od samego początku to nasi zawodnicy dyktowali warunki gry i udokumentowali tą przewagę bramkami. W drugiej połowie zawodnikom z Chruszczyn udało się strzelić dwie bramki ale i tak wygrana piętnastoma trafieniami cieszy naszych graczy. Dzięki temu zwycięstwu nasza drużyna jest liderem gr. B I ligi po pierwszej kolejce.

LKS ORZEŁ Wysocko Wielkie - Błękitni Chruszczyny  17-2 (9-0)

Bramki: Jakub Józefiak(7), Piotr Mikuła(4), Michał Kucharski(2), Patryk Miler(2), Michał Piec, Szymon Strączkowski

Kartki: Szymon Kucharski(ż)

Skład Orła (nr Imię Nazwisko):

1.Tomasz Pietrzak (w drugiej połowie 12.Przemysław Glinkowski) - 10.Szymon Kucharski (cpt), 3.Szymon Strączkowski, 7.Michał Kucharski, 15.Piotr Mikuła, 18.Michał Piec, 11.Patryk Miler, 9.Jakub Józefiak