Zebranie wiejskie

• autor: OrzelWysockoWielkie, 2012-09-25 12:30

Wczoraj o godzinie 19.00 w sali Gminnego Ośrodka Kultury, odbyło się zebranie mieszkańców wsi Wysocko Wielkie. Spotkanie to miało duże znaczenie dla dalszego rozwoju naszego klubu.

Na spotkaniu tym sołtys Ryszard Dymny oraz radny gminy Henryk Kwiecień zadeklarowali pomoc finansową naszemu klubowi ale co najważniejsze, obiecali nam, w ciągu najbliższym dwóch lat boisko z prawdziwego zdarzenia. Jako, że aktualnie na naszym obiekcie trwa budowa orlika (zakończy się ona wraz z końcem października) nie możemy rozgrywać naszych meczów w Wysocku Wielkim. Po zakończeniu budowy orlika władze lokalnej społeczności zabiorą się za płytę główną. Inwestycja ta przewiduje w pierwszej fazie własnymi siłami przywrócić stan murawy do poziomu pozwalającego na grę w piłkę a w późniejszej fazie utworzenia boiska z odwadnianiem oraz innym udogodnieniami (tak jak w Czekanowie). Prócz tego zbudowana będzie trybuna z krzesełkami na 150-200 miejsc. Deklaracje jakie złożyli nam rządzący z poparciem samego Wójta Gminy Piotra Kuroszczyka, bardzo ucieszyły cały zarząd jak i zawodników, których mamy nadzieję taka obietnica zmobilizuje do jeszcze większej pracy.

autor: vvalek17 2012-09-25 13:05:53

Profil vvalek17 w Futbolowo nic tylko grac ! ;)

autor: ~H10 2012-09-25 16:27:50

avatar Orzeł do boju!