Raport z przygotowań cz.1

• autor: OrzelWysockoWielkie, 2013-08-07 14:37

W poprzednim tygodniu miały odbyć się dwa sparingi, niestety LZS Błysk Daniszyn odwołał nasze spotkanie i rozegraliśmy mecz towarzyski tylko z A klasowym OKSem Ostrów.

W piątek na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Ostrowie Wielkopolskim o godzinie 19.30 rozegraliśmy sparing z A klasowym OKSem Ostrów. Początek meczu był dość wyrównany, w późniejszym fazach jednak inicjatywę przejęli gospodarze i widoczne było ich doświadczenie. Mecz zakończył się wynikiem 8-2 dla OKS Ostrów. Choć straciliśmy zdecydowanie za dużo bramek i nie wykorzystaliśmy niektórych klarownych sytuacji to był to tylko sparing i jest to kolejna lekcja dla nas. Była to okazja do lepszego poznania siebie, swoich umiejętności a dla niektórych była to kolejna lekcja gry na dużym boisku. Na pewno mankamentami w naszej grze była skuteczność oraz gra defensywna całego zespołu. Na plus trzeba jednak zaliczyć iż nareszcie rozegraliśmy kilka fajnych, składnych akcji w ataku pozycyjnym. Obie bramki w tym meczu strzelił Piotr Gaszczyński.

W niedziele niestety drużyna LZS Błysk Daniszyn odwołała sparing z nami.

Sparing z KUKSem został przełożony na 18 sierpnia, tym samym PILNIE POSZUKUJEMY SPARINGPARTNERA NA TERMIN 11 SIERPNIA.

W przerwie letniej szukamy wzmocnień, trenują z nami Adrian Szymczak ( OKS Ostrów ), Piotr Gaszczyński, Karoł Płotek ( PROSNA Kalisz ), Kamil Gilicki ( ostatnio bez klubu ) a także młody Przemek Pietrzak, który mimo młodego wieku i dużych umiejętności nie grał jeszcze w żadnym klubie. Przymierzani do zespołu są także Jakub Hurny oraz Tomasz Szych.

Więcej informacji w przyszłotygodniowym raporcie.

autor: ~Kibic 2013-08-09 21:01:56

avatar Z tego co mi wiadomo to Orzeł nie miał boiska do grania a nie że Daniszyn odmówił sparingu.Pozdrawiam

autor: ~anonim 2013-08-10 00:37:44

avatar Daniszyn mial byc gospodarzem sparingu, nie zalatwil jednak boiska w Łąkocinach więc sparing został przeniesiony na Orlika we Wysocku, godzine przed rozpoczęciem Daniszyn poinformował, że nie przybędzie. Ot to cała prawda. Pozdrawiam

autor: ~Kibic 2013-08-10 12:22:14

avatar Drogi anonimie jeśli chcesz sie dowiedziec prawdy to zadzwon do prezesa Wysocka Wielkiego lub prezesa Daniszyna i sie dowiesz dokładnie jak było.

autor: OrzelWysockoWielkie 2013-08-10 12:27:56

Profil OrzelWysockoWielkie w Futbolowo Panowie/panie nie wiem co zmieni ta informacja i o co tyle krzyku ale aby rozwiać wasze wątpliwości to anonim napisał prawdę, tak właśnie było. Nasze boisko nie nadaje się do gry, o czym poinformowaliśmy przy ustalaniu sparingu, Daniszyn także miał z tym kłopoty ale miał załatwić w Łąkocnach, lecz tego nie zrobił, zadzwonił czy możemy zagrać na orliku, i tak też sie umówiliśmy na godz. 15.00. Godzinę przed zaplanowanym sparingiem LZS Daniszyn SMSem poinformował, że nie przyjadą.

autor: OrzelWysockoWielkie 2013-08-10 12:29:44

Profil OrzelWysockoWielkie w Futbolowo Pisze z konta klubowego ale jako Prezes LKS ORZEŁ Wysocko Wielkie, żeby nie było wątpliwości, jeśli są jeszcze jakieś pytania to chętnie odpowiem ;) Pozdrawiam