statystyki szczegółowe

Aktualności

Porażka na inaugurację

• autor: OrzelWysockoWielkie, 2013-09-03 10:47

W niedziele, na boisku w Lewkowie Osiedle rozpoczęliśmy sezon 2013/14 meczem z Lilią Mikstat.

Początek spotkania to spokojna gra obu zespołów, z czasem jednak mecz nabierał tempa. Pierwszą bramkę zdobyli goście, nasi zawodnicy także mieli kilka dogodnych sytuacji, niestety zabrakło trochę szczęścia i precyzji. Na przerwę piłkarze schodzili przy wyniku 0-2.

Wtedy jeszcze nic nie zapowiadało tego co miało się wydarzyć w drugiej połowie. Choć udało nam się strzelić bramkę to po stracie kolejnej siedliśmy totalnie i od tego czasu grała już tylko Lilia. Mecz zakończył się porażką naszej drużyny 8-1. Szkoda straconych aż tylu bramek i tego, że strzeliliśmy tylko jedną, bo były okazję w pierwszej połowie. Zawodnikom gości oddać jednak trzeba, iż grali lepiej i wygrali zasłużenie, przeważając zwłaszcza w środkowej strefie boiska, gdzie zbierali większość piłek.

Kolejny mecz rozegramy w niedzielę o 12.00 w Biskupicach Zabarycznych z tamtejszym Duninem.