Mecz z Duninem

• autor: OrzelWysockoWielkie, 2013-09-08 18:03

Dziś o godzinie 12.00 w Biskupicach Zabarycznych rozegraliśmy spotkanie z tamtejszym Duninem.

W pierwszej połowie mimo kilku okazji, po raz kolejny zawiodła skuteczność, za to gospodarzą udało się zdobyć jedna bramkę. W drugiej połowie dość szybko straciliśmy bramkę, mieliśmy okazję aby złapać kontakt z rywalem, lecz karnego na bramkę nie zamienił Michał Walkowski, który trafił w poprzeczkę. Rywale strzelili jeszcze dwie bramki i wynik końcowy to 4-0.

Kolejny już raz zawodzi nasza skuteczność, gramy coraz lepiej lecz niestety niema to przełożenia na wynik końcowy.

Oby za tydzień nie zawiodła nas skuteczność w derbach gminy z Wtórkowianką. Choć będziemy osłabieni brakiem Jakuba Goździka i Michała Lesiewicza, to na pewno damy z siebie wszystko.