Raport cz.5

• autor: OrzelWysockoWielkie, 2014-02-21 03:14

Czas na kolejny raport z naszych przygotowań. Nowe twarze, kolejny sparingi i nowości z życia klubu.

16 lutego graliśmy na turnieju w Sośniach, pojechaliśmy tam w dość okrojonym składzie i niestety nie udało nam się wyjść z grupy. Bardzo dziękujemy za zaproszenie na turniej Zawiszy Sośnie.

Rozegraliśmy kolejny sparing na orliku z LZS Błysk Daniszyn, wygraliśmy 8-7 w meczu który rozgrywany był 2x45min. W meczu tym testowanych było kilku nowych graczy i gra była dość chaotyczna co spowodowane było przede wszystkim brakiem Michała Pieca i Łukasza Pytla, którzy zawsze trzymają defensywę. Mimo to sparing bardzo pożyteczny. Dziękujemy drużynie z Daniszyna za grę, za tydzień zagramy jeszcze raz z nimi, tym razem w piątek o godzinie 19.00.

Bonysiak - Niemiec, Mróz, Gaszczyński, Kaźmierczak, Wawrzyniak, Krawczyk, Myciek, Sosiński, Celka, Wilczura, Szczypkowski, Szczepaniak, Goździk

Na rundę wiosenną szukamy ciągle wzmocnień, dogadani jesteśmy już z Adamem Wawrzyniakiem (napastnik), Adrianem Wilczurą (pomocnik), Dawidem Celką (napastnik). Wciąż poszukujemy wzmocnień a w najbliższym czasie testowanych będzie na pewno dwóch kolejnych zawodników, o czym będziemy informować.

W rundzie rewanżowej nie zobaczymy w barwach Orła Michała Lesiewicza i Darka Czekalskiego, którzy zrezygnowali z gry w piłkę. Dziękujemy tym zawodnikom za reprezentowanie barw LKS ORZEŁ.

Odnowiła się kontuzja kolana Michała Walkowskiego, którego czeka przerwa przynajmniej 3tygodniowa.

Juniorzy naszego klubu cały czas trenują na hali w Wysocku Małym pod okiem trenera Radosława Kobeszko. Chętnych chłopców z roczników 1998,1999,2000 i 2001 zapraszamy na treningi !

Zachęcamy do uczestnictwa w nowej ankiecie na naszej stronie.

Poprzednia ankieta cieszyła się sporym zainteresowanie, zagłosowało w niej 116 osób. Dziękujemy !