Aktualności

Raport cz.8

• autor: OrzelWysockoWielkie, 2014-03-16 19:26

Głównym wydarzeniem tego tygodnia był sparing z Huraganem Szczury, który odbył się dziś, w niedzielę, 16 marca.

Mimo mało korzystnych warunków pogodowych, o godzinie 15.00 rozpoczął się mecz kontrolny, który rozgrywany był na boisku w Lewkowie Osiedle. Niestety już w 5min. straciliśmy bramkę, na szczęście jednak minutę później wyrównał Szymon Kaźmierczak. Około 15min. prowadziliśmy już 2-1 po indywidualnej akcji Tomka Szczypkowskiego, bramkę zdobył Jakub Goździk. Takim wynikiem zakończyła się też pierwsze część spotkania. W drugiej połowie dość szybko udało nam się zdobyć trzecią bramkę, a jej autorem był Henryk Sosiński. Niestety grając pod wiatr ciężko było nam rozgrywać akcje co wykorzystali przeciwnicy i zdobyli dwie bramki. Mecz zakończył się wynikiem 3-3. Drużynie ze Szczur dziękujemy za rozegranie sparingu i życzymy powodzenia w rozgrywkach ligowych.

Skład Orła:

Bonysiak - Wilczura, Piec, Pytel, Niemiec, Gaszczyński, Kaźmierczak, Pietrzak, Szczypkowski, Kurek, Goździk, Płotek, Celka, Sosiński

Kolejnej kontuzji doznał Michał Walkowski, który zerwał więzadło w stawie skokowym. Przerwa w grze potrwa ok. 6 tygodni.

W przyszłym tygodniu rozegramy sparing w niedzielę o 11.00 w Sulmierzycach.