Aktualności

Mecz z Duninem

• autor: OrzelWysockoWielkie, 2014-04-14 23:45

W drugiej kolejce rundy wiosennej nasza drużyna podejmowała zespół Dunina Biskupice Zabaryczne.

Początek meczu to śmiałe ataki drużyny gości, którzy wysoko podeszli i chcieli szybko otworzyć wynik. Z czasem jednak to Orzeł przejął inicjatywę i stworzył kilka dogodnych sytuacji. Wynik otworzył Henryk Sosiński, uprzedzając bramkarza i pakując piłkę do siatki z szóstego metra. Na 2-0 podwyższył Przemek Pietrzak, który trafił z główki po stałym fragmencie gry. Gościom udało trafić się bramkę jeszcze przed przerwą wykorzystując nasz błąd w obronie. Mimo jeszcze kilku okazji, więcej bramek nie padło, kolejny dobry mecz w naszej bramce rozgrywał Rafał Bonysiak. Druga połowa to dość słabe widowisko, a więcej determinacji Dunina, warto odnotować strzał w poprzeczkę z rzutu wolnego Łukasza Pytla. Mecz zakończył się wynikiem 2-1. Są to pierwsze nasze punkty w rundzie wiosennej i mamy nadzieję, że nie ostatnie. Ważne, że kolejny mecz udało nam się zagrać bez kartek i kontuzji. Dziękujemy drużynie Dunina i życzymy im powodzenia.