Sparing z OKS Ostrów

• autor: OrzelWysockoWielkie, 2014-04-16 00:34

We wtorek o godzinie 19.30 na boisku przy ul. Krotoszyńskiej, ze sztuczną nawierzchnią, nasz zespół rozegrał sparing z A-klasową drużyną OKS Ostrów.

Dość niespodziewanie to nasza drużyna w pierwszej połowie była stroną wyraźnie przeważającą, utrzymywaliśmy się dłużej przy piłce i mieliśmy kilka dogodnych sytuacji. Niestety nie udokumentowaliśmy przewagi bramkami, a jak mawia stare porzekadło, nie wykorzystane sytuację się zemściły. Piłka po nie groźnym z pozoru strzale zawodnika OKS'u, po rykoszecie wpada do bramki. Udaję nam się jednak szybko wyrównać, bramkę zdobył Henryk Sosiński. Mimo kilku jeszcze dogodnych sytuacji pierwsza połowę zakończyliśmy wynikiem 1-1. Druga połowa to dobra gra OKS'u który przejął inicjatywę i utrzymywał się przy piłce, lecz z czasem gra się wyrównała. Na prowadzenie wyprowadził nas Przemek Pietrzak pokonując bramkarza w sytuacji sam na sam. Gospodarzom udało się trafić jeszcze dwie bramki i ostatecznie to oni wygrali 3-2. Sparing bardzo pożyteczny, prezentowaliśmy się dobrze na tle silniejszego rywala. Dziękujemy rywalom za mecz i życzymy powodzenia. Było to nasze ostatnie spotkanie przed świętami wielkanocnymi.

Bonysiak - Piec, Pytel, Maciejek, Niemiec, Mróz, Wilczura, Kurek, Pietrzak, Gaszyński, Kaźmierczak, Sosiński, Goździk, Krawczyk

Kolejny mecz to spotkanie derbowe 27 kwietnia we Wtórku z tamtejszym LKS'em.