Aktualności

Wygrana z Tarchalanką

• autor: OrzelWysockoWielkie, 2014-09-30 18:40

W ostatnią niedzielę, w samo południe podejmowalśmy spadkowicza z A klasy, Tarchalankę Tarchały Wielkie.

Mecz rozpoczęliśmy wyśmienicie, już w 3min. sytuację sam na sam wykorzystał Szymon Kaźmierczak. Kontrolowaliśmy grę, stwarzaliśmy okazję i co ważne, wykorzystaliśmy je. Po rzucie różnym gola zdobył Przemysław Pietrzak. Na 3-0 jeszcze przed przerwą podwyższył Jakub Goździk, któremu asystował.. nasz bramkarz; Rafał Bonysiak. W pierwszej części spotkania mieliśmy przewagę i jeszcze kilka fajnych okazji, u gości warte jest odnotowania jedno uderzenie, które sprawiło trochę problemów naszemu bramkarzowi.

Druga połowa to dalsza kontrola gry przez nasz zespół. Czwartą bramkę zdobył Szymon Kaźmierczak, lobując bramkarza. Ten sam zawodnik strzelił gola nr5, tym samym kompletując hat-tricka. Szymon wziął piłkę na naszej połowie, minął 5 przeciwników i pokonał bramkarza. Gościom udało się zdobyć bramkę honorową. Ostateczne słowo należało jednak do Orła, wynik na 6-1 ustalił Michał Łyczkowski.Przez całe spotkanie byliśmy stroną lepszą, przekazaliśmy i wygraliśmy zasłużenie.

Drużynie z Tarchał dziękujemy za spotkanie i życzymy powodzenia. W nastepnej kolejce czekają nas derby ornitologiczne z Sokołami Droszew.