Aktualności

Wygrana w Kuźnicy Grabowskiej

• autor: OrzelWysockoWielkie, 2014-10-27 00:35

Dziś w Kuźnicy Grabowskiej rozegraliśmy spotkanie z tamtejszą Łużycznką w ramach XII kolejki kaliskiej klasy B.

Mecz rozpoczęliśmy źle, szybko straciliśmy bramkę po strzale z dystansu. Na szczęście natychmiast udało nam się doprowadzić do remisu za sprawą Tomasza Szczypkowskiego a już po chwili prowadziliśmy. Po zamieszaniu w polu karnym gospodarzy, jeden z obrońców pakuję piłkę do własnej bramki i tak w 15 minucie prowadzimy 2-1. W pierwszej połowie mieliśmy jeszcze trzy stuprocentowe sytuacje lecz niestety w sytuacjach sam na sam nasi zawodnicy strzelali wprost w bramkarza. Do końca pierwszej części spotkania wynik już nie uległ zmianie.

Po przerwie już w pierwszej akcji trafiamy w poprzeczkę. Następnie gra się wyrównała i toczyła się w środkowej strefie boiska. W 60 minucie po zamieszaniu w naszym polu podbramkowym sędzia podyktował rzut karny dla Łużyczanki, który na gola zamienił jeden z zawodników z Kuźnicy. Wiedzieliśmy, że remis nas nie satysfakcjonuje i ruszyliśmy do ataku. W 80 minucie po samodzielnej akcji bramkę na 3-2 zdobył Szymon Kaźmierczak. Mimo dość długiego czasu doliczonego, wynik już się nie zmienił i trzy punkty wracają z nami do Wysocka Wielkiego.

Za tydzień czeka nas mecz z liderem; LZS Godziesze.