Podsumowanie rundy jesiennej

• autor: OrzelWysockoWielkie, 2014-11-14 19:44

Zakończyliśmy rundę jesienną w rozgrywkach klasy B. Czas na małe podsumowanie.

Po pierwszej rundzie zgromadziliśmy 12 punktów, to nie mało ale na pewno mieliśmy nadzieję na więcej. Nie pomogły nam kontuzję i sytuację losowe, z gry wyeliminowani byli Michał Walkowski (zerwane więzadło) oraz Wojciechk Heła (złamana ręka), zabiegowi poddać musiał się Remek Maciejek, za granicę wyjechał Heniu Sosiński natomiast karę dyskwalifikacji otrzymał Rafał Bonysiak a z gry zrezygnował Mateusz Kurek. Brak tylu graczy trochę pokrzyżował nam plany lecz warto pochwalić resztę zawodników, którzy grali i nie przejmowali się brakami nawet jadąc na mecz w dwunastu.

Liga jest bardzo wyrównana, praktycznie w każdym meczu musieliśmy zostawić na boisku mnóstwo zdrowia, praktycznie każdy może wygrać z każdym i dzięki temu rozgrywki są ciekawe i emocjonujące.

W zimę chcemy wzmocnić skład 4-5 zawodnikami tak aby trener miał wybór i aby rywalizacja w klubie podnosiła umiejętności. Teraz mamy przerwę w treningach a o przygotowaniach do rundy wiosennej będziemy informować na bieżąco.

autor: ~Co? 2014-11-14 20:18:29

avatar J***ć WTÓEK !

autor: OrzelWysockoWielkie 2014-11-14 22:23:55

Profil OrzelWysockoWielkie w Futbolowo Wiem, że fajna zabawa ale jednak proszę o kulturalne komentarze, naszą stronę odwiedzają też nieletni kibice.