Raport cz.4 - II sparing

• autor: OrzelWysockoWielkie, 2015-02-08 00:24

Dziś rozegraliśmy swój drugi sparing w okresie przygotowawczym a przeciwnikiem naszej drużyny był Piast Czekanów.

Dość szybko udało nam się wyjść na prowadzenie, do końca za akcją poszedł Mikołaj Kaczmarek, zmuszając do błędu defensywę przeciwników i piłkę do siatki skierował Łukasz Pytel. Ten sam zawodnik podwyższył nasze prowadzenie na 2-0. Piastowi udało się w tej części gry zdobyć bramkę, po indywidualnej akcji gola zdobył Paweł Zadka. Po przerwie nam udaje się strzelić trzy bramki, jedna to trafienie samobójcze rywala natomiast dwie bramki to istne arcydzieła. Oba trafienia zaliczył Piotr Gaszczyński. Pierwszy gol to strzał z 18 metrów w samo okno natomiast przy drugiej bramce minął czterech rywali a na końcu przelobował bramkarza. Czekanów odpowiedział drugim golem Pawła Zadki i trafieniem Jakuba Józefiaka. Cały mecz był wyrównany, dużo walki i sporo stworzonych okazji z obu stron. Na wyróżnienie zasługuje Jakub Goździk, który dziś zaliczył aż cztery asysty. Dziękujemy drużynie Piasta Czekanów za sparing i życzymy powodzenia w rozgrywkach ligowych.

Piast Czekanów 3-5 Orzeł Wysocko Wielkie

Paweł Zadkax2, Jakub Józefiak - Łukasz Pytelx2, Piotr Gaszczyńskix2, gol samobójczy

Wojtkowiak, Bonysiak - Hurny, Piec, Strączkowski, Mróz, Robakowski, Gaszczyński, Pytel, Kaczmarek, Konieczny, Brucheiser, Szczypkowski, Goździk

W przyszłym tygodniu rozegramy dwa sparingi, w piątek z OKS Ostrów natomiast w niedziele z KUKS Zębców. Oba spotkania rozegramy na boisku w Ostrowie Wielkopolskim przy ul.Krotoszyńskiej.