statystyki szczegółowe

Aktualności

Raport cz.5 - III,IV,V sparing

• autor: OrzelWysockoWielkie, 2015-02-22 17:32

Miniony tydzień to duża dawka meczów naszej drużyny, rozegraliśmy trzy spotkania, wszystkie z A-klasowymi drużynami, tj. KUKS Zębców, OKS Ostrów i LZS Gorzyce Małe.

15.02 KUKS Zębców

Mecz rozegraliśmy na boisku ze sztuczną nawierzchnią, 3x30min. Pierwsza tercja zakończona remisem 1-1. Druga część spotkania to zdecydowana przewaga naszego zespołu czego dowodem są 4 strzelone bramki. Niestety w ostatniej kwarcie w nasze szeregi wkradło się rozluźnienie i straciliśmy kilka bramek po indywidualnych błędach. Wynik końcowy to nasza wygrana 6-5, po bramkach P.Gaszczyńskiego x2, Sz.Kaźmierczaka x2, J.Goździka i M.Kaczmarka.

Skład Orła: Bonysiak - Piec, Hurny, Szczypkowski, Kaźmierczak, Gaszczyński, Wypyski, Goździk, Łyczkowski, Tomczak, Hurny M., Kaczmarek, Hurny Ł., Pytel,

20.02 OKS Ostrów Wlkp.

Mecz rozpoczęliśmy bardzo dobrze, górowaliśmy przygotowaniem fizycznym nad przeciwnikami i do przerwy prowadziliśmy 2-0 po bramkach Szymona Kaźmierczaka i Michała Pieca. Niestety w drugiej połowie OKS okazał się drużyną bardziej doświadczoną i końcowy wynik to 3-2 dla gospodarzy. Warto odnotować, że po dwuletniej przerwie w naszej bramce ponownie stanął Przemek Glinkowski.

Skład Orła: Glinkowski - Strączkowski, Piec, Kaczmarek, Mróz, Hurny Ł., Wypyski, Gaszczyński, Kaźmierczak, Pietrzak, Szczypkowski, Goździk, Kaczmarek, Pytel

22.02 LZS Gorzyce Małe

Mecz zaczęliśmy dobrze, dwie bramki zdobył Łukasz Pytel, niestety pod koniec pierwszej połowy straciliśmy dwa gole i na przerwę schodziliśmy z remisem 2-2. Po przerwie gospodarze mocniej zaatakowali lecz przetrwaliśmy te ataki a końcówka należała zdecydowanie do nas i mecz zakończył się naszą wygraną 5-3. Gole dla Orła strzelali: Ł.Pytel x3, M.Kaczmarek i P.Gaszczyński.

Skład Orła: Bonysiak - Hurny, Piec, Mróz, Bąk, Kaźmierczak, Gaszczyński, Kaczmarek, Szczypkowski, Robakowski, Pytel, Maciejek

Podsumowanie: Gramy wiele sparingów i mamy wyczerpujące treningi, mimo to zawodnicy chętnie zjawiają się na meczach i czerpią radość z gry. Kilku chłopaków nabawiło się urazów ale są to niegroźne kontuzję. Szeroka kadra przydaje się, w meczach kontrolnych prezentujemy się dobrze ale pamiętamy, że to tylko sparingi. Cieszy także wprowadzanie młodych zawodników, którzy już niedługo będą mogli grać w naszych barwach; Łukasz Hurny i Dawid Robakowski.

Kolejny sparing rozegramy 01.03 z Huraganem Szczury.

Dziękujemy naszym rywalom i życzymy im powodzenia w rozgrywkach ligowych.