statystyki szczegółowe

Aktualności

Remis na inauguracje

• autor: OrzelWysockoWielkie, 2015-03-29 23:43

W pierwszym meczu rundy wiosennej, nasz zespół zremisował 0-0 z Łużyczanką Kuźnica Grabowska.

Spotkanie rozpoczęliśmy w samo południe na boisku we Wtórku. Od samego początku byliśmy stroną przeważającą, drużyna gości broniła się i czekała na kontry. Prowadziliśmy grę przez większość spotkania, lecz Łużyczanka umiejętnie się broniła, i ciężko było nam się przedostać w pole karne rywali. W pierwszej połowie warto odnotować dwa groźne uderzenia Mikołaja Kaczmarka, niestety piłka trafiła kolejno w poprzeczkę i słupek. W drugiej części nadal atakowaliśmy, goście wyraźnie po 70 minucie opadli z sił, lecz nadal bronili dostępu do swojej bramki większą ilością graczy i nasze ataki były jak uderzanie głową w mur. Niestety zmarnowaliśmy 100 % okazję, po doskonałym podaniu za linie obrony, Łukasz Pytel wyszedł sam na sam z bramkarzem lecz zamiast kończyć akcję strzałem, chciał wyłożyć piłkę do pustej bramki nabiegającemu Jakubowi Goździkowi, a przy tym zagraniu sędzia dopatrzył się spalonego. Mimo prowadzenia gry i kilku okazji, nie udaje się wygrać, goście byli wyraźnie zadowoleni z remisu, my natomiast jesteśmy zawiedzeni, gdyż liczyliśmy na wygraną.

LKS ORZEŁ Wysocko Wlk.  0-0  Łużyczanka Kuźnica Grabowska

Skład Orła:

Wojtkowiak - Strączkowski, Hurny, Piec, Wypyski, - Kaczmarek, Gaszczyński, Kaźmierczak, Pietrzak ('60Olszewski) - Goździk, Pytel

Dziękujemy rywalom za mecz i życzymy powodzenia w dalszych spotkaniach ligowych.