Porażka z Wierzbnem

• autor: OrzelWysockoWielkie, 2015-04-12 20:11

W drugim meczu rundy wiosennej, przegrywamy 2-1 z Czarnymi Wierzbno.

W pierwszej połowie to nasz zespół miał więcej z gry, mieliśmy kilka dogodnych sytuacji lecz tylko jedną zamieniliśmy na bramkę. Udało nam się wyjść na prowadzenie za sprawą Mikołaja Kaczmarka. Gospodarze czekali na kontry i kilkukrotnie wyszli szybkim atakiem lecz bez większego zagrożenia dla naszego zespołu.

W drugiej części spotkania nasza drużyna była nie do poznania, nic nam nie wychodziło a gra obronna była po prostu tragiczna. Straciliśmy dwie bramki i mecz zakończył się naszą porażką 2-1. Na osobne słowa zasługuje ostra a czasami wręcz brutalna gra Czarnych, sędzia jednak nie zamierzał pokazywać kartek a szkoda, bo przecież zdrowie zawodników powinno być najważniejsze.

Czarni Wierzbno  2-1  Orzeł Wysocko Wlk.

Skład:

Wojtkowiak - Hurny, Piec ('80 Łyczkowski), Mróz ('60 Sosiński), Wypyski, Gaszczyński, Kaźmierczak, Pietrzak ('60 Olszewski), Kaczmarek, Goździk, Pytel

Za tydzień zagramy mecz derbowy z Wtórkowianką Wtórek.