statystyki szczegółowe

Aktualności

Wygrane derby gminy Ostrów Wlkp.

• autor: OrzelWysockoWielkie, 2015-04-19 15:46

Dzisiaj na boisku we Wtórku odbył się mecz derbowy pomiędzy Orłem Wysocko a Wtórkowianką Wtórek.

W samo południe rozpoczęliśmy spotkanie do którego przystępowaliśmy bez kontuzjowanego Michała Pieca, który zmaga się z urazem po meczu z Wierzbnem.

Pierwsza połowa ułożyła się dość dziwnie, to my mieliśmy więcej z gry lecz to Wtórkowianka wyszła na prowadzenie. Nasza drużyna mimo prowadzenia gry, była bardzo ospała, mało było błyskotliwości i przyśpieszenia i dlatego na przerwę schodziliśmy schodziliśmy przy wyniku 0-1.

W drugiej części spotkania wyszliśmy bardzo agresywnie z chęcią zdobycia trzech punktów. Stwarzaliśmy sobie sytuację i w końcu się udało, Szymon Kaźmierczak strzelił gola. Wtórkowianka rozpoczęła od środka.. i od razu na prowadzenie wyprowadził nas Łukasz Pytel. Nadal atakowaliśmy i już ok. 75min. prowadziliśmy 3-1 a gola zdobył Jakub Goździk. Mieliśmy jeszcze dwie doskonałe sytuacje ale piłka nie znalazła drogi do bramki.

Podsumowując, byliśmy zespołem lepszym, w pierwszej połowie zagraliśmy zbyt statycznie a stracona bramka choć dość przypadkowa to jednak wprowadziła w nasze szeregi dużo nerwowości. Za drugą część meczu należą się brawa dla zawodników ponieważ zagrali bardzo dobrze. Dziękujemy kibicom, którzy dość licznie przybyli na spotkanie i za doping jaki nam sprawili.

ORZEŁ Wysocko 3-1 Wtórkowianka