Wygrana z Droszewem

• autor: OrzelWysockoWielkie, 2015-05-04 11:33

Wczoraj na boisku we Wtórku, rozegraliśmy mecz z Sokołami Droszew w ramach XVII kolejki klasy B.

W spotkanie weszliśmy dobrze, kreowaliśmy grę i mieliśmy kilka sytuacji, niestety w 15min. tracimy głupia bramkę, przy wyprowadzaniu akcji, nasz zawodnik, nieatakowany, podał piłkę przeciwnikowi i drużyna z Droszewa to wykorzystała. Na szczęście już pięć minut później do remisu doprowadził Łukasz Pytel, który strzałem głową wpakował piłkę do siatki, wykorzystując błąd bramkarza gości. Nadal to my kontrolowaliśmy mecz i w 40min. na prowadzenie wyprowadził nas Szymon Kaźmierczak, strzałem w okno zza pola karnego.

Druga połowa to zupełnie odmienna gra, goście wygrywali pojedynki w środku pola, z dużą łatwością wymieniali podania i dochodzili do sytuacji strzeleckich. W 55min. udaje im się doprowadzić do wyrównania. Nasza gra wyglądała słabo, gubiliśmy się i nie umieliśmy skonstruować akcji. Po 70min. meczu obie drużyny grały już słabo i mecz był nudny. W 80min. po wyrzucie z autu, obrońca z Droszewa nie trafił w piłkę a z bliskiej odległości bramkę dla nas zdobył Rafał Bonysiak. Mecz zakończył się naszym zwycięstwem 3-2 choć z gry nie jesteśmy zadowoleni, w drugiej połowie brak pomysłu na gre, i choć pierwsza była dobra to nie możemy grać dwóch zupełnie innych połów w jednym meczu. Cieszy wygrana i 3pkt w ligowej tabeli. Spotkanie z Droszewem było jubileuszowym, 50 meczem w barwach Orła naszego kapitana Łukasza Pytla.

ORZEŁ Wysocko  3-2  Sokoły Droszew

Wojtkowiak - Hurny, Piec, Tumidajski, Sosiński ('46 Mróz), Gaszczyński, Kaźmierczak, Pietrzak('75 Łyczkowski), Kaczmarek('46 Bonysiak), Goździk, Pytel

Kolejny mecz rozegramy na wyjeździe z Lilią Mikstat o 11.00.