Drugi mecz sparingowy

• autor: OrzelWysockoWielkie, 2015-07-22 21:12

Dziś na boisku w Gorzycach Wielkich rozegraliśmy drugi mecz kontrolny a naszym przeciwnikiem była Gorzyczanka (klasa okręgowa)

Spotkanie rozpoczęliśmy o godzinie 18.00, jeśli chodzi o pogodę to było duszno i gorąco no ale w końcu mamy lato. Murawa dziś była dość tępa choć ogólny stan boiska bardzo dobry.

Faworytem meczu oczywiście byli gospodarze, którzy od trzech sezonów grają w klasie okręgowej i to z powodzeniem. Cały mecz to oni mieli przewagę, w pierwszej połowie jednak udaje nam się w miarę bronić ,dopiero pod koniec tej części gry tracimy dwie bramki.

W drugiej połowie dominacja absolutna Gorzyczanki, można powiedzieć trening strzelecki gospodarzy, tracimy kolejne siedem bramek i odpowiadamy tylko jednym trafieniem Michała Pawlaka

Podsumowując prócz dosłownie kilku akcji nie zagroziliśmy Gorzyczance wcale, na pewno wpływ na to miała słaba frekwencja, było nas 13, do tego kontuzji  już na początku meczu nabawili się Jakub Goździk i Piotrek Gaszczyński, w drugiej połowie duży fragment gry graliśmy w dziesięciu. Absencja zawodników spowodowana głównie pracą i kontuzjami, trochę sie przeliczyliśmy i jednak dwa sparingi w dwa dni z tak wymagającymi rywalami to za duże obciążenie. Na pewno brakowało sporo zawodników ale dzięki temu szanse gry dostali ci, którzy zazwyczaj grają mniej. Na szczęście to tylko mecz sparingowy, do tego z bardzo solidnym rywalem. Szansa na rewanż za tydzień, także w środę ale o 19.00 zagramy z Gorzyczanką jeszcze raz.

Wojtkowiak - Walkowski, Piec, Mróz, Strączkowski, Kaczmarek, Goździk, Gaszczyński, Pytel, Łyczkowski, Pawlak,