Trzeci mecz kontrolny

• autor: OrzelWysockoWielkie, 2015-07-29 23:44

Dziś na boisku w Gorzycach Wielkich rozegraliśmy trzecie spotkanie kontrolne w ramach przygotowań do sezonu 2015/16.

Mecz rozpoczęliśmy o 19.00 i mimo małej plagi kontuzji i obowiązków w pracy udało nam się zebrać w 13 osób.

Mecz zaczęliśmy dość niemrawo, mimo dogodnej sytuacji nasz zawodnik nie trafił w bramkę, a zaraz po tym ok 15minuty w dość krótki odstępie czasu tracimy dwie bramki. To jednak podziałało na nas motywująco i ruszyliśmy do ataków, przeprowadzaliśmy groźne kontry i udało nam się doprowadzić do remisu za sprawą dwóch bramek Szymka Kaźmierczaka.

Po przerwie dominowaliśmy na boisku u strzeliliśmy jeszcze trzy bramki, najpierw głową gola strzelił Kasjan Tumidajski, następnie hat-tricka skompletował Szymon Kaźmierczak a pod koniec meczu pięknym strzałem zza pola karnego wynik spotkania ustalił Łukasz Pytel.

Podsumowując zdarzały nam się braki koncentracji w defensywie, za to przody wyglądały całkiem dobrze, obrońcy Gorzyczanki nie radzili sobie zwłaszcza z szybkim Szymkiem Kaźmierczakiem. Nasi przeciwnicy tak naprawdę grali tylko w środku pomocy, bo tam mieli najlepszych zawodników. Dla nas na pewno fajny sparing z wyżej notowanym rywalem, w którym zagraliśmy całkiem dobrze i widać optymizm przed dalszą fazą przygotowań do sezonu. Gorzyczance dziękujemy za mecz i życzymy powodzenia w rozgrywkach ligowych.

Wojtkowiak - Kubica, Piec, Hurny M., Wypyski, Kaczmarek, Kaźmierczak, Hurny Ł., Tumidajski, Hurny J., Pytel, Łyczkowski, Walkowski

Kolejny sparing zagramy w niedzielę w Szczurach z Huraganem o 11.00.