Kolejne dwa sparingi

• autor: OrzelWysockoWielkie, 2015-08-25 13:33

W niedzielę i poniedziałek rozegraliśmy kolejne mecze kontrolny, tym razem naszymi rywalami byli LZS Chynowa (klasa B) oraz drużyna juniora starszego Ostrovii 1909 (klasa okręgowa).

W niedzielę graliśmy z naszymi ligowymi rywalami, LZS Chynowa. W Chynowie zrobili nowe boisko i było to ich pierwsze spotkanie na nowym obiekcie. O samym obiekcie możemy powiedzieć, że stan murawy jest bardzo dobry natomiast jeżeli chodzi o wymiary to boisko jest bardzo wąskie.

Mecz jak to na takich małych boiskach nie stał na wysokim poziomie, dużo wybijania, mniej gry. My zagraliśmy słabo, przede wszystkim dużo błędów w kryciu i brak pomysłu na grę. Sam mecz dość spokojnie, fajnie, że obie ekipy nie spinały się, mimo braku sędziego każdy grał i wiedział, że nie o wynik chodzi. Końcowy rezultat to nasza porażka 4-2 a gole dla nas zdobyli Szymon Kaźmierczak i Michał Piec. Po meczu zagraliśmy jeszcze serie rzutów karnych, w których okazaliśmy się lepsi od rywali.

Bonysiak - Sosiński, Piec, Kubica, Wypyski, Konieczny, Kaczmarek, Tumidajski Łyczkowski, Gaszczyński, Kaźmierczak, Szczypkowski, Goździk, Pytel

W poniedziałek popołudniu graliśmy kolejny mecz kontrolny, tym razem w Ostrowie Wielkopolskim na boisku "za parowozownią". Naszym rywalem byli zawodnicy juniora starszego Ostrovii 1909, którzy grają w lidze okręgowej.

Mecz ogólnie wyrównany, raz przewagę miał zespół Ostrovii raz my. Trener Płonka w tym meczu próbował zawodników na różnych pozycjach. Końcowy wynik to 6-5 a bramki dla nas zdobywali Łukasz Pytel x3, Tomasz Szczypkowski i Mateusz Wypyski.

Bonysiak - Robakowski, Piec, Konieczny, Hurny J., Sosiński, Gaszczyński, Pietrzak, Kaźmierczak, Kaczmarek, Wypyski, Szczypkowski, Hurny Ł., Pytel, Łyczkowski

Dziękujemy rywalom za mecze i życzymy im powodzenia w rozgrywkach ligowych. W najbliższą sobotę rozegramy ostatni sparing w okresie przygotowawczym a naszym rywalem będzie junior starszy Centry Ostrów.