Transfery i kadra na rundę jesienną

• autor: OrzelWysockoWielkie, 2015-08-28 17:44

Już za tydzień rozpoczynamy sezon 2015/16 lecz okno transferowe zamyka się za trzy dni i kadra naszego klubu na rundę jesienną jest zamknięta.

W naszym klubie doszło do kilku roszad, lecz prócz Patryka Wojtkowiaka nie odszedł nikt z zawodników, którzy grali większość meczów. I tak, wspomniany Patryk po półrocznym wypożyczeniu wrócił do Baryczy Janków Przygodzki gdzie walczy o miano bramkarza numer jeden. Także okres wypożyczenia minął Arturowi Strączkowskiemu (KUKS Zębców). Kuba Mróz za to postanowił spróbować swoich sił w juniorze starszym Ostrovii 1909 i tam spędzi najbliższy rok. Z powodu studiów grę przerwać musiał Łukasz Niemiec natomiast za granicę wyjechał Ernest Olszewski. Dziękujemy tym zawodnikom za wysiłek jaki wkładali w mecze dla Orła.

W klubie witamy natomiast nowych zawodników. Jako pierwszy dołączył do nas Bartosz Kubica, który po rocznej przerwie wraca do grania w piłkę, może on grać na boku obrony oraz jako skrzydłowy. Z LKS Czarnylas przyszedł do nas środkowy obrońca Jakub Hurny. Trzecim wzmocnieniem jest Mateusz Konieczny, który ostatnio występował we Wtórkowiance Wtórek. Warto dodać, że w ostatnim już meczu poprzedniego sezonu zadebiutował Łukasz Hurny, który wcześniej grał w Centrze Ostrów.

Kadra na rundę jesienną wraz z numerami:

• 2 - Łukasz Pytel
  • 3 - Maciej Hurny
  • 4 - Bartosz Kubica
  • 5 - Jakub Hurny
  • 6 - Mikołaj Kaczmarek
  • 7 - Przemysław Pietrzak
  • 8 - Michał Piec
  • 9 - Łukasz Hurny
  • 10 - Jakub Goździk
  • 11 - Henryk Sosiński
  • 12 - Rafał Bonysiak
  • 13 - Mateusz Konieczny
  • 14 - Kasjan Tumidajski
  • 15 - Mateusz Wypyski
  • 16 - Piotr Gaszczyński
  • 17 - Michał Walkowski
  • 18 - Szymon Kaźmierczak
  • 19 - Michał Łyczkowski
  • 20 - Tomasz Szczypkowski
  • 21 - Patryk Tomczak

Tak prezentuje się kadra na rundę jesienną, którą ewentualnie mogą uzupełnić młodzi zawodnicy, wychowankowie.