Aktualności

Ostatni mecz kontrolny

• autor: OrzelWysockoWielkie, 2015-08-31 11:11

W sobotę rozegraliśmy ostatni sparing w okresie przygotowawczym, na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Ostrowie Wielkopolskim pokonaliśmy juniora starszego Centry Ostrów.

Mecz zaczęliśmy słabo, w pierwszej połowie gra nie bardzo nam się kleiła, w naszych szeregach było dużo chaosu. Mimo to do przerwy prowadzimy 2-1. Po przerwie zaczęliśmy więcej grać piłką a rywale opadli z sił, czego wynikiem było kolejnych siedem bramek dla nas. Pod koniec meczu nasz zawodnik zdobył gola samobójczego i końcowy wynik to 9-2 dla Orła.

Dziękujemy rywalom za mecz i życzymy im powodzenia w rozgrywkach ligowych.

Skład Orła:

Bonysiak - Kubica, Hurny M., Piec, Wypyski, Robakowski, Kaczmarek, Gaszczyński, Hurny Ł., Tumidajski, Sztukowski, Szczypkowski, Walkowski, Pytel, Goździk

Bramki dla Orła: Piotr Gaszczyński x4, Łukasz Pytel x2, Michał Walkowski, Bartosz Sztukowski, gol samobójczy