Podsumowanie sparingów

• autor: OrzelWysockoWielkie, 2015-08-31 11:32

Zakończyliśmy przygotowania do sezonu 2015/16. W tym okresie rozegraliśmy dziesięć spotkań, dziewięć gier kontrolnych i spotkanie Pucharu Polski.

Przygotowania zaczęliśmy w lipcu od memoriału Teodora Anioły w Szczurach, gdzie zajęliśmy drugie miejsce, po porażce w karnych. Następnie graliśmy już mecze sparingowe, których było aż dziewięć i jedno spotkanie w ramach Pucharu Polski. W dziesięciu meczach strzeliliśmy 35 bramek a straciliśmy 32. W sparingach często padały wysokie wyniki co tylko świadczy o tym, że zarówno my jak i nasi rywale eksperymentowali czasami i zdarzały się błędy, z których padały bramki. Wygraliśmy pięć spotkań, raz remisowaliśmy i ponieśliśmy cztery porażki.

Oto wyniki spotkań:

Odolanovia 4-4 LKS ORZEŁ

Gorzyczanka 9-1 LKS ORZEŁ

Gorzyczanka 2-5 LKS ORZEŁ

Huragan Szczury 3-2 LKS ORZEŁ

OKS Ostrów 2-4 LKS ORZEŁ

LKS Gorzyce Małe 0-1 LKS ORZEŁ

LZS Chynowa 4-2 LKS ORZEŁ

Ostrovia 6-5 LKS ORZEŁ

LKS Centra 2-9 LKS ORZEŁ

Bramki w okresie przygotowawczym strzelali:

Łukasz Pytel x10, Piotr Gaszczyński x6, Szymon Kaźmierczak x4, Michał Piec x3, Przemysław Pietrzak x2, Jakub Goździk x2, Łukasz Hurny, Tomasz Szczypkowski, Mateusz Wypyski, Kasjan Tumidajski, Michał Pawlak, Michał Walkowski i Bartosz Sztukowski.

Podsumowując, zagraliśmy dużo gier, często w każdym z nich był odmienny skład, ale każdy zawodnik zagrał w przynajmniej kilku spotkaniach. Nowy sezon to nowe nadzieję, oby każdy kolejny był dla Wysockiego Orła lepszy niż poprzedni.