Wygrana na inauguracje

• autor: OrzelWysockoWielkie, 2015-09-07 13:30

Nareszcie ruszyła, najlepsza, nieprzewidywalna i jedyna w swoim rodzaju, klasa B. W pierwszej kolejce zmierzyliśmy się z Łużyczanką Kuźnica Grabowska.

nowa-galeria-6241244.jpg nowa-galeria-6241245.jpg nowa-galeria-6241246.jpg

Mecz, którego początkowo to my mieliśmy być gospodarzami, ostatecznie odbył się w Kuźnicy Grabowskiej gdzie podejmowała nas drużyna Łużyczanki.

Mecz rozpoczęliśmy dobrze, konstruowaliśmy akcje natomiast gospodarze sporadycznie wyprowadzali kontry. W 25 minucie wychodzimy na prowadzenie za sprawa Łukasz Pytla, który płaskim strzałem pokonał bramkarza gości. Mieliśmy jeszcze stuprocentową sytuacje, niestety nasz zawodnik nieczysto trafił w piłkę.

Druga połowa to mocne ataki Łużyczanki, im było bliżej końca meczu tym zawodnicy gospodarzy atakowali mocniej i większą ilością graczy, my zaczęliśmy się trochę gubić i ciężko było nam uspokoić grę. Wyprowadziliśmy kilka kontr, po jednej nawet strzeliliśmy bramkę, lecz sędzia dopatrzył się spalonego. Nasi rywale mieli bardzo dobrą sytuację lecz świetnie w bramce spisał się Rafał Bonysiak.

Zwycięstwo bardzo cieszy, zwłaszcza, że mecz nie był łatwy. Dziękujemy Łużyczance za mecz i życzymy im powodzenia w dalszych rozgrywkach.

Składy: