Wygrana na Zębcowie

• autor: OrzelWysockoWielkie, 2015-09-27 22:54

Dziś w ramach IV kolejki klasy B, rozegraliśmy spotkanie w Ostrowie Wielkopolskim z KUKSem Zębców.

Spotkanie było rozgrywane przy ładnej pogodzie, a rozpoczęliśmy je o 14.00.

Od razu stworzyliśmy sobie dogodną sytuację lecz nie udało się umieścić piłkę w siatce. Całą pierwszą połowę przeważaliśmy a rywale oddali tylko jeden groźny strzał z boku pola karnego. My pod koniec pierwszej połowy wychodzimy na prowadzenie za sprawą Kasjana Tumidajskiego, który uderzył z dystansu. Na przerwę schodziliśmy prowadząc 1-0.

Po przerwie rywale praktycznie nie mieli nic do powiedzenia, my zdobywamy bramkę na 2-0 po rajdzie Jakuba Hurnego bocznym sektorem boiska. Do tego dołożyliśmy trzy bramki po stałym fragmentach gry, kolejno do siatki trafiali Łukasz Pytel, Mikołaj Kaczmarek i Michał Piec. Końcowy wynik to nasze zwycięstwo 5-0.

Podsumowując, cały mecz kontrolowaliśmy jego przebieg, rywale oddali jeden groźny strzał ale na posterunku był Rafał Bonysiak. My strzelamy pięć bramek ale dogodnych okazji było więcej. Dzięki temu zwycięstwu mamy na koncie już 10 punktów i liderujemy w ligowej tabeli. Rywalom dziękujemy za mecz i życzymy im powodzenia. Za tydzień zagramy z Masovią Kraszewice.