Wygrana w Droszewie

• autor: OrzelWysockoWielkie, 2015-10-11 19:04

Dziś w ramach VI kolejki klasy B rozgrywek OZPN Kalisz, graliśmy mecz ligowy w Droszewie z tamtejszymi Sokołami.

nowa-galeria-6290057.jpg nowa-galeria-6290058.jpg nowa-galeria-6290059.jpg

Spotkanie rozpoczęliśmy o 15.30 na boisku w Droszewie. Silny wiatr jednym pomagał w grze a drugim utrudniał.

W pierwszej części spotkania graliśmy pod wiatr, ciężko było nam rozegrać piłkę, mimo to stworzyliśmy kilka sytuacji, niestety nie umieliśmy zdobyć bramki. Warto odnotować bardzo dobre uderzenie Łukasz Pytla z rzutu wolnego, po którym piłka zatrzymała się na słupku.

W drugiej połowie przycisnęliśmy bardziej gospodarzy i mieliśmy kilka dogodnych sytuacji. Jedyna bramkę z bliskiej odległości strzelił Łukasz Pytel po wrzutce w pole karne Przemka Pietrzaka.

W pierwszej połowie graliśmy słabo, było dużo niedokładności. W drugiej części meczu wykorzystywaliśmy nasze lepsze przygotowanie szybkościowe. Rywalom dziękujemy za mecz i życzymy im powodzenia w dalszych rozgrywkach ligowych.