Co słychać w Orle ?

• autor: OrzelWysockoWielkie, 2016-01-29 12:47

Zbliża się okres przygotowawczy do rundy wiosennej, ale to nie znaczy, że cały czas leniuchujemy.

Przerwa między rundą jesienną a wiosenną jest dość długa, my przygotowania do drugiej części sezonu zaczynamy 6 lutego treningiem nad zalewem Piaski Szczygliczka w Ostrowie Wielkopolskim. Zanim jednak zaczniemy przygotowania, cały czas jesteśmy w ruchu. Dwa razy w tygodniu spotykamy się na gierkach na orliku we Wysocku Wielkim. 9 stycznia wzięliśmy udział w turnieju WOŚP w Dobrzycy, ponadto kilku naszych zawodników grało w tym samym turnieju w Ostrowie Wielkopolskim. Jakub Goździk, Bartek Kubica i Wojtek Hełka z powodzeniem grają w Lidze Halowej w Wielowsi w barwach Coco-Jambo. Kilku naszych zawodników uczestniczy także w OSPNP na hali przy ul.Wrocławskiej w Ostrowie Wielkopolskim.

Lista sparingpartnerów była już podana we wcześniejszym newsie. Co do ruchów transferowych w klubie, niestety na wiosnę nie zobaczymy Kasjana Tumidajskiego, którego z gry wyeliminowała kolejna, trzecia już poważna kontuzja kolana. Liczymy, że Kasjan szybko wróci do zdrowia! Z nowych twarzy na tą chwilę jest Rafał Domasik, mieszkaniec Wysocka, który grał w juniorskich zespołach KUKS'u Zębców. Jest to młody chłopak (rocznik 1999) grający ofensywnie.

Kolejne wieści z klubu tradycyjnie w raportach na naszej stronie.