KONKURS !

• autor: OrzelWysockoWielkie, 2016-01-29 13:12

Jako, że w tym roku nasz klub obchodzi 70-lecie swojego istnienia, postanowiliśmy stworzyć nowy klubowy herb! Chcieliśmy więc zaprosić do zabawy naszych sympatyków.

Na czym polega konkurs ?

Do 6 marca czekamy na wasze propozycję herbów na mailu lksorzelww@o2.pl, 13 marca wrzucimy wszystkie propozycje na nasz facebook'owy profil, tam przez tydzień będzie można głosować na nie lajkując. Pięć propozycji z największa ilością lajków przejdzie do finału naszej zabawy. W niej o ostatecznym zwycięstwie zadecyduje jury w skład którego wejdą; Sołtys Wysocka Wielkiego Ryszard Dymny, Radny Piotr Walkowski, Prezes Orła Michał Walkowski, v-ce Prezes Orła Karol Lubieniecki, Trener Grzegorz Płonka a także rada drużyny w składzie Łukasz Pytel, Michał Piec, Jakub Goździk i Rafał Bonysiak. Werdykt ostateczny 27 marca.

Co warto wiedzieć ?

Liczymy na wasza wyobraźnię ! Informację, które mogą być przydatne przy tworzeniu herbu: barwy klubu są czarno-niebieskie, klub powstał w 1946 roku, mile widziany motyw orła, nasz klub to nie tylko piłka nożna !

Ważna informacja !

Nawet jeśli nie korzystasz z profesjonalnego programu komputerowego możesz wysłać "roboczą" wersję i opisać ją w maila a nasi ludzie zajmą się dopracowaniem projektu.

Nagroda ?

Zwycięzca otrzyma zaproszenie na galę 70-lecia LKS ORZEŁ Wysocko Wielkie, ponadto medal z okazji tegoż jubileuszu i klubowe gadżety.

CZEKAMY NA WASZE MAILE !!

autor: ~homoń 2016-01-29 13:41:14

avatar a sympatycy wtórowianki też mogą brać udział???

autor: OrzelWysockoWielkie 2016-01-29 13:59:36

Profil OrzelWysockoWielkie w Futbolowo Jak najbardziej !