Raport cz.1

• autor: OrzelWysockoWielkie, 2016-02-14 14:50

Zakończyliśmy właśnie pierwszy tydzień okresu przygotowawczego do rundy wiosennej sezonu 2015/16.

nowa-galeria-6372513.jpg nowa-galeria-6372514.jpg nowa-galeria-6372515.jpg

W minionym tygodniu odbyliśmy trzy jednostki treningowe a cały tydzień zakończyliśmy sparingiem z Gorzyczanką Gorzyce Wielkie.

Pierwszy trening odbyliśmy nad zalewem Piaski Szczygliczka w Ostrowie Wielkopolskim, a następnie dwie jednostki treningowe miały miejsce na orliku w Wysocku Wielkim. Frekwencja była zadowalająca, popracowaliśmy nad siłą i wytrzymałością.

Ten tydzień zakończyliśmy meczem kontrolnym z drużyną występującą w klasie okręgowej, Gorzyczanką Gorzyce Wielkie. Początkowo mieliśmy grać na boisku ze sztuczną nawierzchnią, ostatecznie zagraliśmy w Gorzycach. Obie ekipy zagrały w okrojonych składach, było też widać, że rywale są na innym etapie przygotowań. Mieliśmy, zwłaszcza w pierwszej połowie, kilka dogodnych sytuacji lecz nie udało się ich wykorzystać. Gorzyczanka lepiej operowała piłką a po dwóch naszych błędach zdobyła bramkę.

Sparing bardzo pożyteczny, każdy z zawodników zagrał, brakowało jeszcze zgrania i czasami dokładności, ale na pewno przyjdzie ona z czasem. Cieszy, że potrafiliśmy czasami skonstruować akcję lecz brakowało skuteczności. Dziękujemy rywalom za mecz i życzymy im powodzenia w rozgrywkach ligowych.

Bonysiak - Hurny M., Hurny J., Piec, Kaczmarek, Gaszczyński, Kaźmierczak, Hurny Ł., Łyczkowski, Goździk, Szczypkowski, Walkowski, Pytel, Stodolny