Raport cz.5

• autor: OrzelWysockoWielkie, 2016-03-13 16:53

Zakończyliśmy piąty tydzień przygotowań do rundy wiosennej, odbyliśmy w tym tygodniu dwa treningi i rozegraliśmy mecz kontrolny z A-klasową drużyną LKS Gorzyce Małe.

W tym tygodniu odbyliśmy dwa treningi na orliku w Wysocku, frekwencja trochę słabsza niż ostatnio, kilku zawodników dopadło przeziębienie. Dziś zagraliśmy sparing z LKS Gorzyce Małe, nie było za dużo gry piłką, raczej tzw. rąbanka, czyli gra na aferę. Po raz kolejny traciliśmy bramki po stałych fragmentach gry, mamy jeszcze trochę czasu do ligi i musimy poprawić ten element gry. Przegraliśmy 6-3 bramki dla nas zdobyli Łukasz Pytel, Szymon Kaźmierczak i Rafał Bonysiak.

Bonysiak - Hurny M., Piec, Kubica, Mróz, Pytel, Walkowski, Kaczmarek, Hurny Ł., Robakowski, Kaźmierczak

Na zmianę wchodzili: Goździk, Stodolny, Krawczyk

Z nowości w naszym klubie, w nowej rundzie zobaczymy prawdopodobnie dwie nowe twarze i dwie już znane z występów w naszej drużynie. Przymierzani są Błażej Sokół ('96) - boczny obrońca oraz Rafał Domasik ('99) - boczny pomocnik. Wcześniej niż było to planowane, z wypożyczenia do Ostrovii wróci Kuba Mróz a po rocznej absencji do drużyny wraca Patryk Krawczyk. Tak jak już informowaliśmy wcześniej, z powodu kontuzji, swoją przygodę z piłką musi zakończyć Kasjan Tumidajski. Z powodów osobistych z gry zrezygnował Mateusz Konieczny. Więcej informacji w kolejnych raportach.