Raport cz.7

• autor: OrzelWysockoWielkie, 2016-04-06 12:54

Zakończyliśmy ostatni tydzień przygotowań do rundy wiosennej, odbyliśmy jeden trening i rozegraliśmy dwa mecze kontrolne.

We wtorek na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Ostrowie Wielkopolskim rozegraliśmy mecz sparingowy z A-klasowym OKS'em Ostrów. Zagraliśmy dobry mecz, w końcu było widać w naszej grze pomysł a także szybkość i żywiołowość. Wykreowaliśmy sporo dogodnych sytuacji i prowadziliśmy grę. Gole dla nas zdobyli Łukasz Pytel i Wojtek Hełka x3. Bramki straciliśmy po indywidualnych błędach bramkarza, ale nie możemy się złościć gdyż nieobecnego Rafał Bonysiaka zastąpił zawodnik z pola, więc i tak doceniamy, że Michał Łyczkowski zdecydował się stanąć w bramce mimo iż nie jest goalkeeperem. Wynik końcowy 4-3.

Łyczkowksi - Hurny M., Piec, Hurny J., Mróz, Gaszczyński, Pytel, Goździk, Hurny Ł., Pietrzak, Walkowski, Hełka

W niedzielę udaliśmy się na mecz do Sulmierzyc, gdzie gościł nas Sulmirczyk ( klasa B, grupa 1 ). W pierwszej połowie mieliśmy kilka sytuacji, gra była wyrównana, czasami udawało nam się zamknąć rywala na ich połowie. W drugiej części graliśmy słabo, bez pomysłu w ataku i stworzonych sytuacji podbramkowych. Bramki straciliśmy po strzale z dystansu i rzucie karnym. Wynik końcowy 2-0.

Łyczkowski - Hurny M., Piec, Wypyski, Hurny J., Moskot, Pytel, Gaszczyński, Goździk, Pietrzak, Walkowski, Kaczmarek, Kaźmierczak, Robakowski, Krawczyk, Domasik

Ponadto odbyliśmy w piątek trening na orliku w Wysocku Wielkim.