statystyki szczegółowe

Aktualności

Wygrana z Godzieszami

• autor: OrzelWysockoWielkie, 2016-04-12 20:42

Dziś o 15.30 rozegraliśmy mecz w ramach XI kolejki kaliskiej klasy B, a naszym rywalem był zespół LZS Godziesze.

Spotkanie rozgrywaliśmy na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Ostrowie Wielkopolskim. Od początku spotkania mieliśmy przewagę i prowadziliśmy grę. Rywale nie konstruowali akcji tylko wybijali piłkę. Choć prowadziliśmy grę to jednak brakowało wykończenia. Gola zdobyliśmy dopiero po rzucie rożnym, piłkę głową do siatki skierował Bartek Kubica. Do przerwy wynik 1-0 się utrzymał.

Druga połowa to nadal nasza przewaga, na szczęście podwyższyliśmy swoje prowadzenie dzięki dwóm trafieniom Mikołaja Kaczmarka. Ponadto mieliśmy słupek i spojenie. Mecz zakończył się pewną wygraną 3-0.

Podsumowując, byliśmy zdecydowanie lepszą drużyną, prowadziliśmy grę, rywale poza kilkoma rzutami rożnymi, nie zagrażali naszej bramce. Wygrana mogła być bardziej okazała, lecz brakowało skuteczności. Cieszy kolejna wygrana, rywalom dziękujemy za mecz i życzymy im powodzenia w dalszych rozgrywkach.