Podsumowanie sezonu w Orle

• autor: OrzelWysockoWielkie, 2016-06-07 08:24

Zakończyliśmy sezon 2015/16, jakże udany dla nas bo zakończony awansem do klasy A. Czas na podsumowanie dokonań naszej drużyny.

W sezonie 2015/16 rozegraliśmy 18 spotkań ligowych, z których wygraliśmy aż 15, raz remisując i dwukrotnie przegrywając. Zdobyliśmy 50 bramek (śr. 2.78 na mecz) tracąc 14 (śr. 0.78 na mecz). Zagraliśmy także dwa spotkania w Pucharze Polski.

Nasze barwy w tym sezonie reprezentowało 24 zawodników. Najwięcej minut zebrali Michał Piec i Rafał Bonysiak 1710, czyli 19 meczów w pełnym wymiarze czasowym na 20 możliwych. Najlepszym strzelcem był Łukasz Pytel z 11 trafieniami, cieszy fakt, że bramki zdobywało 15 różnych zawodników. Najwięcej asyst zaliczył Jakub Goździk (7).

Łącznie dostaliśmy 21 żółtych kartek i żadnej czerwonej. Najwięcej, bo 6, ujrzał Łukasz Pytel.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom za poświęcenie w tym sezonie. Oto lista zawodników, którzy wywalczyli awans do klasy A:

Bonysiak Rafał

Domasik Rafał