statystyki szczegółowe

Aktualności

Porażka na początek

• autor: OrzelWysockoWielkie, 2017-09-04 18:08

Po słabym meczu ulegliśmy w pierwszej kolejce dobrze dysponowanej drużynie Ogniwa Łąkociny 7:2 (4:2).

Już na samym początku inicjatywę przejęła drużna gospodarzy i szybko objęła prowadzenie. Po chwili dorzuciła kolejne dwie bramki, a kontuzji doznał nasz obrońca Mikołaj Kaczmarek. Przy stanie 3:0 udało nam się złapać kontakt, najpierw płaskie podanie Jakuba Goździka wykończył Rafał Bonysiak, a chwilę później błąd popełnił bramkarz gospodarzy nie broniąc strzału z dystansu Szymona Kaźmierczaka. Niestety przed przerwą zawodnik gospodarzy wykorzystał nasze niezdecydowanie w polu karnym i zdobył gola na 4:2. W drugiej połowie opadliśmy z sił i mimo kilku szans nie podwyższyliśmy wyniku, natomiast gospodarze wypunktowali nas i mecz zakończył się rezultatem 7:2.

Za tydzień rozegramy mecz w Kraszewicach z miejscową Masovią, która również będzie chciała zdobyć pierwsze punkty po porażce z Ostrovią II Ostrów Wlkp.

Skład: Patryk Kaźmierczak - Dawid Robakowski, Jakub Hurny, Mikołaj Kaczmarek (10" Szymon Kaźmierczak), Filip Kołodziejczyk, Jakub Goździk, Przemysław Pietrzak (80' Piotr Frydrychowicz), Łukasz Hurny, Piotr Gaszczyński, Rafał Bonysiak (80" Kacper Olejnik), Łukasz Pytel (c)

Ławka: Przemysław Lis, Mateusz Hurny, Tomasz Szczypkowski